Dažnai užduodami klausimai

Per kiek laiko pagaminate nuotrauką ant drobės?

Nuotrauka ant drobės pagaminama per 1-3 d.d.
Skubūs užsakymai atliekami per 1-2val. (+10eur) Negalioja pasirinkus pristatyma.

Sintetinė ar natūrali drobė?

* Sintetinė drobė – storis – 220g/kv.m., matinis faktūrinis audinys, aukšta spausdinimo foto kokybė, 100% poliesteris.

** Stora natūrali drobė – 360g./kv.m., 100% medvilnės faktūrinis audinys, aukšta spausdinimo foto kokybė.

Ar atliekate maketavimo paslaugas?

Maketavimo paslaugų neatliekame.

Ar pristatote foto drobę į kitus miestus?

Pristato kurjeris, kaina Lietuvoje – 6 Eur, pristatymas į Kuršių neriją – 34 eur.

Per kiek dienų pristatote į kitus miestus?

Pristatymas trunka apie 1-3 darbo dienas.

Ar nuotraukoje ant drobės spalvos bus tokios kaip monitoriuje?

Rinkdamiesi fotografiją paveikslui ant drobės, turėkite galvoje, kad jūsų ir mūsų monitoriai yra skirtingai sukalibruoti, dėl to mes galime matyti skirtingas spalvas. Beto, yra didelis skirtumas, kaip spalvas atvaizduoja monitorius, ir kokios spalvos gaunamos spaudoje. Nors mes naudojame specialią „proofing“ programinę įrangą, kuri kiek įmanoma labiau priartina spaudą prie originalios nuotraukos spalvų, tačiau beveik visada išlieka nedidelė paklaida. Jei reikia itin tiksliai atkartoti originalą, už papildomą mokestį siūlome atspausdintį kontrolinį atspaudą.

Naudojama įranga ir medžiagos.

Fotorobės spausdinamos Epson spausdintuvais turinčiais dešimties kanalų “Epson MicroPiezo ® TFP ™” spausdinimo galvutę. Spausdinama vandens pagrindo pigmentiniais aplinkai nekenksmingais dažais (rašalais). Naudojamos dviejų rušių drobinės medžiagos: 310 gsm 100 procentų balinta medvilninė, taip pat klientui pageidaujant galime pasiūlyti ir 260 gsm skaisčiai balta sintetinę drobę. Atspausdinta drobė ant medinio 18 mm storio porėmio ištempiama rankiniu būdu ir galinėje pusėje prie porėmio pritvirtinama metalinėmis kabėmis. Drobės kraštai daromi veidrodiniu būdu. T.y. nenukerpamos žmonių galvos ar kitos dalys esančios nuotraukoje.

Spausdinimo skiriamoji geba.

Naudojama 1440 dpi spausdinimo skiriamoji geba, kuri užtikrina didesnį vaizdo “aštrumą”.

Fotodrobės kraštai

Foto drobių šonai yra daromi veidrodiniu būdu (reversu).
Jei pageidaujate baltos ar kitos spalvos šonų, užsakymo metu skiltyje „komentarai“ nurodote spalvos pavadinimą ar kodą. Jeigu maketus sunčiate su užlaidomis taip pat informuokite mus skiltyje komentarai.

Tuo atveju, kai nuotraukos kuri nors viena iš kraštinių yra ilgesnė nei norimos drobės dydžio ir toje per ilgoje nuotraukos atkarpoje nėra jokios svarbios informacijos, tą nuotraukos dalį mes užlenkiame ir ji atsiduria drobės porėmio šone (kairiniame, dešininiame, viršuje arba apačioje, priklausomai nuo to, kuri nuotraukos dalis buvo per ilga).

Jeigu Jūsų nuotrauka su baltais kraštais, tai darant reversa jie kartosis.